תרגום מילון Context הטיות
הורד את האפליקציה החינמית שלנו Android iOS

לגלות ולרענן מגוון מילים וביטויים כדי להעשיר את אוצר המילים, ולהביע את עצמך בצורה בהירה עוד יותר.

התחילו ממילה כמו "לבחון", ועיקבו אחרי חלופות כמו "לבדוק", "להתבונן", או עשרות מילים וביטויים המביעים מושגים דומים.

נסו להזין ביטוי כמו "כל כך" ומצאו דרכים חדשות להביע את אותו המושג.

הסוג החדש הזה של מילון למילים נרדפות ואנלוגיות, הידוע גם כאוצר מילים, מבוסס על ניתוח מיליוני טקסטים במגוון רחב של שפות. המילים המתאימות ביותר נבחרות על ידי טכנולוגיות בינה מלאכותית.

העתיקו את המונח הנבחר והכניסו אותו לתוך המסמך, נווטו בין ההצעות, צפו בתרגומים, וראו דוגמאות שימוש בתוך הקשר, או הקשיבו להגייה של המונח.

-

ניתן לחפש את המילים והביטויים הפשוטים ביותר, וגם להשתמש בשפה ספרותית ולעבור בין סגנונות כדי להעשיר או לפשט את הכתיבה שלך.

אם ברצונך לחפש מילים יום-יומיות או סלנג (כמו "אחלה" או "שטינקר"), סביר שתתקבל שפה מאד אקספרסיבית.

ההמלצות נבחרות על ידי מנגנונים מורכבים ולכן לפעמים יופיעו המלצות מפתיעות. נשמח למשוב ממך לגבי אי דיוקים, כדי שנוכל לתקנם.

כאשר למילה יש משמעויות מרובות, כגון "ספר" (כפועל: "למנות", "להחשיב", כשם עצם: "פנקס", "רומן") הן מופרדות בצורה ברורה.

ההמלצות מסודרות לפי הרלוונטיות, והראשונות מודגשות. ניתן גם למיין אותן לפי סדר אלפביתי עם הרלוונטיות ביותר בכתב מודגש. החלטנו להגביל את התצוגה הראשונית ל-20 פריטים בכל קטגוריה, אך בהרבה מקרים ניתן להראות עוד עשרות תוצאות בקליק אחד.

בנוסף, עבור מילים רב-משמעיות, ניתן להגדיר אם המשמעויות יקובצו לקבוצה אחת או יופיעו בנפרד על ידי לחיצה על הכפתור "מקובץ".

מילים נרדפות מסויימות מומחשות באמצעות דוגמאות שימוש שנבחרו בצורה אוטומטית ממקורות רבים, ולכן יתכן שבמקרים מסויימים הן לא יתאימו למשמעות שהתכוונת. הקליק/י על המילה הנרדפת על מנת לראות משפטים שבהם היא מופיעה.